info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
KONIEC:):):)
Asia: KONIEC:):):)
26.03.2013 12:30
Moi Kochani wczoraj miałam ostatni dzień!!!!!!!!!! Moje wyniki:
8,7 kg mniej:), w pasie ubyło aż 8cm jestem w szoku, ale zaświadczyć o tym mogą moje wszystkie spodnie i nie tylko:), w biodrach mnie 3 cm, a na mojej tzw, oponce, dolnym brzuszku mniej o 5 cm. Jestem bardzo zadowolona:)
Co teraz?? Zaczynam od jedzenia śniadań, przez całą dietę było mi bardzo słabo i nie miałam siły, a dzisiaj wystarczyło śniadanie 200 kcal i od razu więcej siły:) Pięć posiłków dziennie oczywiście bardzo skromnych, żeby znowu nie rozepchać sobie żołądka, bo ogólnie głodna nie jestem. Dziś na obiad zupka pomidorowa z ryżem, a na drugie śniadanie było kiwi. Na podwieczorek będzie 1 delicja, bo jestem łasuch hehe. Muszę jeszcze troszkę zrzucić, także walczę dalej i zaczynam od jutra ćwiczenia:)

odpowiedź: KONIEC:):):) autor: ola
26.03.2013 12:38
#1
hey, gratuluje wyniku:-) mi dziś się zaczął 3 dzień diety,ogólnie źle się czuje i chyba nie wytrwam do końca. myślałam o diecie dukana od jutra ale boję się, że po tej obecnej nawet od białka przybyj. może jakieś rady?
odpowiedź: KONIEC:):):) autor: Gunia
26.03.2013 15:50
#2
O kurde!!! Wielkie gratulacje, 8,7 kg SUPER!!! Ojjjjjjj też bym tak chciała...
odpowiedź: KONIEC:):):) autor: Asia
26.03.2013 16:08
#3
Dzięki Dziewczyny:)
Ola wiesz ja się ściśle nie trzymałam tego jadłospisu, na śniadanie zawsze kawkę z mlekiem bez cukru, bo taką zawsze piję. Zamiast wołowiny jadłam pierś z indyka w ziołach, w piekarniku bardzo zmaczna, a jak nie chciałam sałaty to jadłam kapustę kiszoną, ogórka kiszonego albo pomidora. jak były jajka z szynką to sobie usmażyłam sadzone:)
Wiesz powiem Ci, że ja nie mam dobrej opinii o diecie Dukana, już lepiej 1000 kcal, albo diete strukturalną.
Gunia z tego co czytałam to Ty też masz sporo do zrzucenia, także będziesz miała podobny wynik :) powodzenia
odpowiedź: KONIEC:):):) autor: bożka
05.04.2013 17:15
#4
Ja tam bym po takim schudnięciu ani zupy ani delicji nie rąbała. Zero zup, zero słodyczy, chleba i ziemniaków. A potem pieczywo z mąki grubego przemiału. Białego ryżu i ziemniaków zero.
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane