info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
Ból nerek przy kopenhaskiej???
Marta: Ból nerek przy kopenhaskiej???
28.08.2013 23:21
Słuchajcie, jestem w trakcie czwartego dnia diety- wczoraj strasznie zaczęły mnie boleć z tyłu plecy.... Sama już nie wiem, czy to nerki, czy może po prostu kręgosłup? Zaznaczam, że w niedawnym czasie miałam zarówno prześwietlenie kręgosłupa, jak i nerek i wszystko było w porządku.
Czy to możliwe, żeby to właśnie nerki bolały mnie przez kopenhaską? przed dietą się to nie zdarzało.

odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: Jaa
29.08.2013 7:45
#1
Sądzę że jeśli to się jeszcze dziś będzie utrzymywać powinnaś pójść do lekarza. Może tylko się wczoraj przeciążyłaś, albo dźwigałaś coś, ale jeśli to nie ustanie warto sprawdzić. Ja nigdy czegoś podobnego na tej diecie nie miałam.
odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: Pan i władca
29.08.2013 14:11
#2
złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

ludzie szukaja caly czas wymówek aby przerwać dietę i nie czuć sie jak ciota która nie daje rady
odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: mika
29.08.2013 20:12
#3
Bardzo często zdarza się że przy tak restrykcyjnych dietach "wyłażą" różne dolegliwości i bóle. Mnie łamie w kościach i pęka mi głowa. Prawdopodobnie skutek oczyszczania się organizmu z toksyn. Jeżeli bardzo cię to niepokoi to idź do lekarza tylko proszę nie przerywaj diety bez sprawdzenia czy faktycznie to ona ci szkodzi (i czy w ogóle) by potem opowiadać na prawo i lewo jaka kopenhaska jest beee. Bo ktoś wyżej ma rację. Wiele osób nie ma na tyle siły woli by dokończyć kopenhaską a potem sobie i innym wmawiają, że dietę przerwali bo straaaasznie szkodziła.
odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: Kamila
30.08.2013 14:36
#4
Ta dieta w dużym stopniu obciąża nerki,ale nie po czterech dniach diety tylko jeśli ktoś ją stosuje dłużej tzn.kilka tygodni czy dłużej.Na pewno nie po 4 dniach!
odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: Magda
02.09.2013 13:02
#5
Witam,
ja zaczęłam dziś bo jeszcze ze 4 kg zostało do zrzucenia.
Przechodziłam tę dietę kiedyś i nic takiego nie miałam, ale jak poczytasz o DK to jest możliwe. Je się dużo białka i to obciąża nerki. Na Twoim miejscu bym przerwała dietę. Ale to tylko sugestia.
Kamila wydaje mi się że nie masz racji co do ilości dni, mnie taki ból nerek dopadł na Dukanie i to zaczął się po 2 dniach a po 3 był okropny. Nie wszystkie diety są dobre dla naszego organizmu.
Do Pan i władca - jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia/napisania to nie odzywaj się. Albo pisz tam, gdzie pytania są naprawdę niepoważne wręcz "durne". Tu dziewczyna prosi o radę w poważnym temacie, a nie o to czy można napić się wina, położyć spać czy inne pierdoły.
odpowiedź: Ból nerek przy kopenhaskiej??? autor: Kasia
16.01.2014 20:57
#6
to na pewno nerki. stosowałam tę dietę 2 lata temu, w trakcie diety zaczęły mnie boleć nerki, wcześniej nigdy mnie nie bolały. to chyba dlatego że za mało piłam wody w trakcie diety bo woda musi wypłukać toksyny z nerek. Bardzo żałuję że stosowałam tę dietę, ponieważ nerki bolą mnie do dziś. wcześniej nie znałam tego uczucia. ta dieta zniszczyła mi zdrowie. teraz zdrowo się odżywiam i też szybko schudłam. przerwijcie tę dietę.
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane