info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
Po diecie i co dalej ?
beti: Po diecie i co dalej ?
20.02.2017 10:30
Witam wszystkich którzy ukończyli dietę i dalej walczą z kg, piszcie jak się odżywiacie, jak ćwiczycie, czy bierzecie jakieś suplementy, wogóle piszcie tutaj o wszystkim, serdecznie zapraszam :)

odpowiedź: Po diecie i co dalej ? autor: Beti
20.02.2017 10:36
#1
Jeszcze napiszcie z jaką wagą startowaliście a z jaką wagą ukończyliście, ja zaczynałam z 88 kg zakończyłam z 83 kg czyli równe 5 kg, moim marzeniem jest zobaczyć 7 z przodu i do tego będę dążyła i mam nadzieję że ktoś się do mnie dołączy w dalszej walce zrzucania kg.
odpowiedź: Po diecie i co dalej ? autor: Beti
21.02.2017 10:03
#2
No i jak nikt nie ma ochoty się dołączyć do dalszej walki ? Wczoraj na śniadanie zjadłam dwie małe kromeczki chleba z drobiową wędliną, a na obiad miałam ryż z warzywami i kurczakiem, podwieczorek jogurt naturalny i jabłko i na kolację to co na obiad więc myślę że było dobrze.do tego wczoraj już włączyłam 20 minut na rowerku stacjonarnym.

Dzisiaj o 7 na śniadanie 2 małe kromeczki chleba razowego z drobiową wędlinką, pomidorem i rzodkiewką, do tego gorzka herbata, o 8 była kawa z mlekiem, a za chwilę zjem jogurt naturalny i jabłko, zastanawiam się czy tego nie za dużo z rana ?
odpowiedź: Po diecie i co dalej ? autor: anna
22.02.2017 10:15
#3
Hej ;) ja zaczęłam dietę 20.02, ale kiedyś już na niej byłam i dużo schudłam zarówno na samej diecie jak i po niej ;) (spasłam się niestety w tym roku z powodu sesji choroby i niedbalstwa) Pamiętam ze w trakcie diety zrzuciłam 8 kg a po niej jeszcze 5 (ale już dłużej mi to zajęło). Ogólnie najważniejsze było samo wyjście z diety, bo w trakcie tych 13 dni zjadamy około 600-800 kcal, więc przeskok na zbilansowaną dietę, taką jaką mógłby nam przepisać dietetyk (one najczęściej dostarczają 1500-1700 kcal) , nie spowoduje dalszego ubywania kg tylko zatrymanie wagi :P
Pamiętam ze ja po diecie jadłam po 1000 kcal dziennie przez następny miesiąc, do tego biegałam codziennie i ćwiczyłam jogę. nie jadłam węglowodanów po 12 (czyli w sumie tylko na śniadanie, bo jestem uzależniona od owsianki :P), i starałam się jeść posiłki podobne jak na kopenhaskiej tylko urozmaicone (np. mięso z sałatą, do tego inne warzywa i normalne przyprawy) i po miesiącu było -5 kg.
odpowiedź: Po diecie i co dalej ? autor: Tola
22.02.2017 18:32
#4
Cześć, Beti! Ja też dalej na diecie - warzywnej zgodnie z planem, z małymi odstępstwami (mleko do kawy, soczewica czy inne białko w małej ilości do jednego posiłku). Jem różnie, ciężko byłoby wymienić. Dziś na przykład rano jabłko, potem kawka, w południe zupa, wczesny obiad burak z kapustą, podwieczorek jabłko, kolacja warzywa na patelnie. Ciężko zachować mi regularność. Niestety, mimo że bardzo w to wierzyłam, kopenhaska nie nauczyła mnie jeść z taką regularnością, z jaką bym chciała, ale staram się nad tym panować. A jak u Ciebie? Pozdrawiam
odpowiedź: Po diecie i co dalej ? autor: Beti
23.02.2017 9:03
#5
Anna to u ciebie jeszcze ładnie ubyło po diecie, super :)

Tola ja również staram się dalej trzymać dietkę dużo owoców, warzyw i lekkie obiadki, ale dzisiaj jest tłusty czwartek, więc pewnie wpadnie pączek i to nie jeden, ale dzisiaj ich nie odpuszczę trudno, po każdym pączku będzie 30 min na rowerku stacjonarnym to może zmniejszę kalorie , miłego dnia :)
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane