info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
Kilka pytań o diecie
mogłaj: Kilka pytań o diecie
20.02.2017 12:30
Witam, zamierzam zacząć dietę początkiem marca i chciała bym się dobrze do niej przygotować :). Mam zatem kilka pytań do osób które maja już jakieś doświadczenie.
Czy w związku z godzinami pracy i trybem życia mogę przesunąć godziny posiłków o godzinę każdy?
Czy woda może być pita z cytryną i pomarańczą, lub samą cytryną?
Czy można czymś doprawić jedzenie, np pieprz, zioła? Nie wyobrażam sobie kurczaka lub ryby bez choćby odrobiny ziół :(. Ew jeśli zrobię je w parowarze to czy mogę je zaromatyzować jakimiś ziołami?
Na początek tyle, w trakcie rozwinięcia się tematu pewnie coś jeszcze wpadnie do głowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

odpowiedź: Kilka pytań o diecie autor: Beti
21.02.2017 9:54
#1
Witaj mogłaj :)

Ja właśnie jestem po diecie, schudłam równe 5 kg, myślę że możesz przesunąć godziny posiłków, ja piłam wodę z cytryną, , mięso doprawiałam pieprzem czarnym , chili cayenne i różnymi ziołami, do szpinaku dawałam czosnek. Chociaż niewiem czym można, ale ja tak robiłam, powodzenia :)
odpowiedź: Kilka pytań o diecie autor: mogłaj
23.02.2017 17:00
#2
Beti, dzieki za odpowiedź. Mogę spytać z jaką wagą i przy jakim wzroście startowałaś? Właściwie to wyczytałam że nie można stosować żadnych przypraw ale to by było chyba nie do przejścia :(. Pocieszyłaś mnie tą wodą i przyprawami :), myślę że będzie mi odrobinę łatwiej.
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane