info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
kto jest zwolennikiem tej diety?
Nika: kto jest zwolennikiem tej diety?
15.03.2012 19:57
Hej naczytałam się tylu negatywnych komentarzy że nie wiem czy warto podjąć wyzwanie... i boję się że nawet jeśli przebrnę 13 dni to potem szybko wróci stara waga a organizm będzie baaardzo wycieńczony co poradzicie?

odpowiedź: kto jest zwolennikiem tej diety? autor: asia
16.03.2012 9:35
#1
To zależy jaki masz problem i dlaczego chcesz schudnąć. Ja lubię DK, korzystam już trzeci raz w ciągu 10 lat- głownie z dwóch powodów- po pierwsze jest bardzo prosta, po drugie ślicznie obkurcza żołądek, po trzecie daje szybkie efekty, co jest zachętą do utrzymywania wagi potem- przynajmniej tak jest ze mną. Na pewno nie jest to dieta dla ludzi chorych czy nastolatek. Co do wycieńczenia organizmu to bym się nie zgodziła- po pierwsze to tylko 13 dni, po drugie jak pracujesz przy rozładunku wagonów to faktycznie można się wykończyć, ale jak za biurkiem to bez przesady. Stara waga wróci na pewno jeśli po DK wrócisz do starych nieprawidłowych nawyków . Czyli reasumując- zależy czy i jaką masz nadwagę, jaki jest Twój stan zdrowia, jaki masz styl żywienia, jaką masz pracę, jaką masz motywację i co zamierzasz potem. Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń :)
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane