fbpx
NOWOŚĆ!Prosta dieta bananowa... Zobacz więcej

Dieta kopenhaska – 13 dni do szczęścia!

35,00 

W e-booku znajdziesz wszystkie zasady dietyprecyzyjny jadłospis na każdy dzieńwskazówki, jak oszukać głód i pomóc sobie przetrwać czas diety. Są w nim także hasła motywacyjne, praktyczny dzienniczek, który pomoże Ci kontrolować dietę i odliczać dni do jej zakończenia oraz wiele wskazówek jak utrzymać efekty diety i zdrowiej jeść również po jej zakończeniu.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Zastanawiasz się nad dietą kopenhaską, ale nie wiesz gdzie szukać informacji? Nie jesteś pewna, które źródła możesz uznać za wiarygodne? Cała ta dieta wydaje Ci się bardzo skomplikowana?

Świetnie trafiłaś! Mam dla Ciebie e-book „Dieta kopenhaska. 13 dni do szczęścia”. To Twój osobisty przewodnik po diecie kopenhaskiej! Znajdziesz w nim rzetelne i sprawdzone informacje, precyzyjny jadłospis i konkretne porady, które pomogą Ci podjąć decyzję o diecie i w niej wytrwać! Wszystko podane w prosty i przystępny sposób.

E-book zawiera podstawowe informacje o diecie kopenhaskiej, opisuje jej założenia i cele. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie, czy to dieta dla Ciebie i jakich efektów możesz się spodziewać jeśli się na nią zdecydujesz. Ten e-book pomoże Ci w podjęciu decyzji, czy ją rozpoczynać, ułatwi wytrwanie i zmotywuje do jej ukończenia.

Czy e-book „Dieta kopenhaska. 13 dni do szczęścia” jest dla Ciebie? Tak jeśli:

  • chcesz schudnąć efektywnie w określonym czasie
  • słyszałaś o tej diecie, ale nie wiesz czy jest dla Ciebie
  • nie jesteś pewna, czy znasz wszystkie założenia diety i masz dobry jadłospis
  • potrzebujesz wsparcia w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów
  • chcesz zdobyć wiedzę o zdrowych nawykach żywieniowych i utrzymać efekty diety

W e-booku znajdziesz wszystkie zasady diety, precyzyjny jadłospis na każdy dzień, wskazówki, jak oszukać głód i pomóc sobie przetrwać czas diety. Są w nim także hasła motywacyjne, praktyczny dzienniczek, który pomoże Ci kontrolować dietę i odliczać dni do jej zakończenia oraz wiele wskazówek jak utrzymać efekty diety i zdrowiej jeść również po jej zakończeniu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie kopenhaskiej zebrane w jeden przystępny e-book!


Format: pdf | Liczba stron: 52 | Zobacz przykładowe strony:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dieta kopenhaska – 13 dni do szczęścia!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *