info

Dieta kopenhaska - Forum dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji na forum. Nie musisz się rejestrować, podawać żadnych danych itp. Po prostu klikasz i piszesz - szybko i wygodnie :)

Strona główna
kopenhaska po raz trzeci
mika: kopenhaska po raz trzeci
29.08.2013 19:22
Startuję z tą dietą po raz trzeci. Za pierwszym razem udało się mi zgubić ok 11 kg. za drugim 8kg Kopenhaska stała się dla mnie sposobem na oczyszczenie organizmu i poprawienie samopoczucia. Ja naprawdę dobrze się czułam na tej diecie i po. Wprowadziłam jednak pewne modyfikacje (wiem , że teoretycznie nie wolno ale jak widać nie miało to wpływu na efekty a pozwoliło złagodzić jej ostry charakter) i przyjmowałam w trakcie i po witaminy i minerały.
Dziś dzień pierwszy. Za mną kolacja. Najtrudniej przetrwać mi ten czas do momentu pójścia spać bo ze względu na obowiązki domowe kładę się dość późno. Ale wiem że dla tego uczucia lekkości rano warto.

odpowiedź: kopenhaska po raz trzeci autor: kama
30.08.2013 19:29
#1
No to widze ze 17 kg ubyło super:) Ja tez mam w planie 3 diete , ale jak na razie gorzej mi idze teraz niz za pierwszym razem. Fakt ze wykonuje prace fizyczna i w domu mam małe dziecko- nie narzekam na brak pracy, a organizm juz tym sezonem jest zmeczony, tak wiec odczuwam chwilowa słabosc w tej diecie , ale ciagne i dzis mija mi 5 dzien. A pisza ze w trakcie tej diety nie mozna wykonywac zbyt duzych prac fizycznych-no a coz, chce schudnac musze cierpiec:)
odpowiedź: kopenhaska po raz trzeci autor: mika
31.08.2013 11:02
#2
Kama niestety tak różowo nie jest. Po pierwszym razie odrobiłam straty ale wyłącznie z własnej winy. Po powrocie do normalnych posiłków nie tyłam a straciłam jeszcze trochę bo kopenhaska rozbujała mi metabolizm. Niestety po jakimś czasie z powodu dużych stresów zaczęłam podjadać. Wiem jakie błędy popełniłam i tym razem będzie inaczej. Przede wszystkim znalazłam inny sposób odreagowywania stresu. Teraz kopenhaska ma mi "zresetować" apetyt (co zawsze skutecznie robiła) bym mogła zabrać się za swoje odżywianie bez wpadek i z pełną kontrolą.
odpowiedź: kopenhaska po raz trzeci autor: mika
01.09.2013 14:28
#3
Dzień czwarty. Jak na razie idzie nieźle choć jest to dla mnie jeden z trudniejszych dni bo jogurt i serek nie należą do moich faworytów w kuchni. Pierwsze efekty są już widoczne. Spodnie stały się luźniejsze, cera zaczęła się poprawiać a ja mam więcej energii. Uczucie głodu się zmniejsza choć tak mi dziś zapachniały ciasteczka owsiane, że ojejku
Dodaj odpowiedź
Imię *
Email *
Treść
*
Wpisz kod
*
* - pola wymagane